Forum |
Schemata
Ostatni
| Název souboru: | Xperia X2
|
| Popis: | Motiv z X2-ky s WM 6.5 |
| Odesláno dne: | 22.November 2009 |
| Poslal: | Vaclav ROHUSCH (VaRo) |
| Datum: | 22.November 2009 |
| Autor souboru: | Sony Ericsson |
| Velikost souboru: | 313.01Kb |
| Typ souboru: | rar |
| Zdroj souboru: | XDA |
| Staženo: | 106 |
| Náhled: |
|
| Hodnocení: |
|
| Váš hlas: | |
|
Vložte první komentář! Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte. |
|
