3 x video se Sony Ericssonem XPERIA Play - dojmy, zkusenosti a Star Battalion
Sdileni:
Jozef Cmar
Saturday, 16. April 2011
Protoze se v posledni dobe snazim natacet vice videopohledu na nove telefony a tyto dle vasich komentaru docela maji uspech, rozhodl jsem se videa nyni do clanku zarazovat casteji. Hlavnim telefonem v redakci je nyni XPERIA Play a proto se dnes budeme venovat prave ji. Ukazeme si dalsi z her, ktere se v telefonu nachazi, podivame se na ovladani her pomoci touchpadu, neopomeneme ale ani samotne uzivatelske rozhrani v modelu Play a zkusenosti po tydnu pouzivani. V dnesnim clanku se muzete tesit hned na trojici videi.
c
Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: mklouds Datum: 2011-04-23 07:45:09jdou hrat hry i na displeji jako na samsungu galaxy S???
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.